x
Teslimat Koşulları

Teslimat Bilgileri

Tüm siparişleriniz özel kargo kutularımız içinde koruyucu patpata sarılarak; sepet sayfanızda yapmış olduğunuz seçime göre Aras Kargo veya Yurtiçi Kargo ile tarafınıza gönderilmektedir.

İstanbul içi siparişlerde Aras Kurye Jetizz seçeneği kullanarak;

  • Saat 12:00 öncesi alınan siparişler, aynı gün teslim edilir.
  • Saat 12:00-18:00 alınan siparişleriniz, ertesi iş günü 16:00’a kadar teslim edilir.

(Şile, Adalar, Silivri, Çatalca hariçtir.)

sitekutu1.png (140 KB)
Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde siparis@yedekyedek.com mail adresinden veya 0850 304 21 08 nolu destek hattımızdan tarafımızla iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben Aras Kargo aracılığıyla karşı ödemeli olarak 1913548851106 - Halil İbrahim Ekdi Yedek Yedek Dijital Pazarlama Hizmetleri cari kodunu kullanarak gönderisini sağladığınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına iade ve değişim sürecinde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır;

-Herhangi bir şekilde işlem görmüş, montajı gerçekleşmiş.

-Kutusuz ve ürün model bilgisinin yazılı olduğu ambalajı olmaksızın yapılan iade ve değişim talepleri tarafımızca kabul edilmemektedir.


Üyelik panelinizden "Hesabım-Siparişlerim-İade Et Butonu" aracılığıyla ile iade ve değişim taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.